
Дитяча іграшка "Гойдалка" ТехноК 8119TXK від двох років Червоний
- Немає в наявності
- Код: 8119TXK(Red)
465 ₴
Дитяча іграшка "Гойдалка" ТехноК 8119TXK від двох років Червоний
Дитяча іграшка "Гойдалка" ТехноК 8119TXK від двох років Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі качели зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Дитяча гойдалка "ТехноК" (Червона) Дитяча гойдалка "ТехноК" (8119TXK) — це ідеальний подарунок для дитини, що поєднує в собі ергономічний дизайн, міцність та, найголовніше, підвищену безпеку. Вона подарує вашому малюку відчуття польоту та щастя, а батькам — спокій.
Особливості та переваги: Безпека: Гойдалка має анатомічну форму та спеціальну Т-подібну перегородку, що надійно фіксує дитину. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику, дереві.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Ремені безпеки |
| Колір | Червоний |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Можливість блокування сидіння | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 34.5 см |
| Ширина | 31 см |
| Довжина | 34 см |
| Вага | 0.77 кг |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Без паковання |
| Матеріал | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: ширина | 31 |
| Габарити: висота | 34.5 |
| Тип | Гойдалка |
| Вага товару | 0.77 |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Максимальне навантаження | 20 |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 465 ₴


