Новинка

Креативна творчість "Stretch Sand" STS - 03 - 01U 200 гр Зелений
- Готово до відправки
- Код: STS-03-01U(Green)
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Stretch Sand — це унікальна версія кінетичного піску з новою формулою, яка поєднує в собі твердість каменя та м'якість пуху. Завдяки цій особливості, навіть невелика кількість піску може розтягуватися до великих розмірів, що робить гру з ним особливо захопливою.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: кінетичний пісок; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Кінетичний пісок «Stretch Sand» (Зелений)
- Магічне розтягування: Це головна особливість Stretch Sand. Навіть невелика кількість піску може розтягуватися в довжину, що робить гру з ним особливо захопливою.
- Подвійна текстура: Він одночасно твердий і м'який, що дозволяє створювати як чіткі фігурки, так і пластичні, плавні форми.
- Розвиток: Ігри з таким піском чудово розвивають дрібну моторику, сенсорику та креативне мислення дитини.
Додатково: упаковка: Банка; розмір упаковки: 9.5 x 6 x 6.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Зелений |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Банка |
| Довжина | 9.5 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 6.5 см |
| Вага | 200 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 9.5 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стан | Нове |
| Найменування різновиду | Зелений |
| Вид творчості | Кінетичний пісок |
- Ціна: 90 ₴


