Новинка

Креативна творчість "Stretch Sand" STS - 01 - 01U 700 гр Рожевий
- Готово до відправки
- Код: STS-01-01U(P)
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Stretch Sand — це нова, унікальна версія кінетичного піску, яка поєднує в собі твердість каменя та м'якість пуху. Завдяки особливій формулі, цей пісок здатний розтягуватися до неймовірних розмірів, при цьому зберігаючи свої властивості для ліплення.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: кінетичний пісок; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Кінетичний пісок «Stretch Sand» (Рожевий)
- Магічне розтягування: Це головна особливість Stretch Sand. Навіть невелика кількість піску може розтягуватися в довжину, що робить гру з ним особливо захопливою.
- Подвійна текстура: Він одночасно твердий і м'який, дозволяючи створювати як чіткі фігурки, так і пластичні, плавні форми.
- Розвиток: Ігри з таким піском чудово розвивають дрібну моторику, сенсорику та креативне мислення дитини.
Додатково: упаковка: Відерце; розмір упаковки: 13 x 12 x 13 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Рожевий |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Відерце |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 13 см |
| Вага | 700 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 13 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.7 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Ведро |
| Стан | Нове |
| Найменування різновиду | Рожевий |
| Вид творчості | Кінетичний пісок |
- Ціна: 198 ₴


