Новинка

Набір креативної творчості "Кінетичний пісок "KidSand" KS - 04 - 02U коробка 400 г
- Готово до відправки
- Код: KS-04-02U
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінетичний пісок «KidSand» — це ідеальне рішення для ігор у пісочниці прямо у вас вдома! Це сучасна іграшка, яка не липне до рук і не залишає бруду. Тепер не потрібно чекати гарної погоди, щоб насолодитися улюбленою грою!
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: кінетичний пісок; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Кінетичний пісок «KidSand» (400 г)
- «Живий» пісок: Пісок не розсипається, легко збирається і чудово тримає форму, що дозволяє створювати ідеальні фігурки та переміщати їх по поверхні.
- Чистота та зручність: Він не липне до рук та інших предметів, тому прибирання після гри буде швидким та легким.
- Повний комплект: У наборі є все для творчості:
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 34 x 7 x 22.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 4 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 22.5 см |
| Вага | 400 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Габарити: висота | 22.5 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вага товару | 0.4 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
- Ціна: 162 ₴


