Новинка

Набір для креативної творчості "Royal Pony" RP - 01 - 08U з фарбами
- Готово до відправки
- Код: RP-01-08U
645 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Royal Pony» — це ідеальний комплект для маленьких принцес, які люблять рукоділля та мріють про власного чарівного поні. Він дозволяє дитині створити унікальну сумочку та м'яку іграшку, розфарбувавши їх на власний смак.
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: картон; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір для творчості «Royal Pony» (RP-01-08U)
- Повний набір для творчості: У комплект входить усе необхідне, щоб дитина могла одразу почати творити:
- Сумка для розфарбовування.
- Комплект з 12 акрилових фарб та пензлик.
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 34 x 11.5 x 21 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Рукоділля |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 11.5 см |
| Висота | 21 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 12 |
| Кількість в наборі | 9 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: ширина | 11.5 |
| Габарити: висота | 21 |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Набір для творчості |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 645 ₴


