
Дитячі сани-льодянки 1028TXK, маленькі, до 20 кг Рожевий
- Немає в наявності
- Код: 1028TXK(Pink)
88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячі сани-льодянки 1028TXK, маленькі, до 20 кг Рожевий
Дитячі сани-льодянки 1028TXK, маленькі, до 20 кг Рожевий — вдалий вибір для тих, хто шукає санки, ледянки и тарелки зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Санки-льодянка «ТехноК» (1028TXK) Санки-льодянка від ТехноК — це чудовий вибір для веселих зимових розваг. Вони спеціально розроблені для дітей, забезпечуючи швидкий та безпечний спуск з гірки.
Завдяки компактності та легкості, дитина зможе самостійно брати їх на прогулянку. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ледянка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Колір | Рожевий |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 2 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 48 |
| Габарити: ширина | 32 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вид | Транспорт |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Рожевий |
- Ціна: 88 ₴


