
Дитячі санки-льодянка 9642TXK 85 см, до 70 кг Зелений
- Немає в наявності
- Код: 9642TXK(Turquoise)
518 ₴
Дитячі санки-льодянка 9642TXK 85 см, до 70 кг Зелений
Дитячі санки-льодянка 9642TXK 85 см, до 70 кг Зелений — вдалий вибір для тих, хто шукає санки, ледянки и тарелки зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Санки-льодянка «ТехноК» (9642TXK) Санки-льодянка від ТехноК — це новинка 2024 року, створена для швидких та захопливих спусків. Завдяки своїй аеродинамічній формі вони забезпечують швидкий розгін, а бокові ручки допомагають утримувати рівновагу та зручно керувати під час спуску.
Ця льодянка — ідеальний вибір для сімейних зимових розваг. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 85 см, пластику.
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Ледянка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Особливості | Мотузка |
| Колір | Зелений |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 84 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 14 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 84 |
| Габарити: ширина | 58 |
| Габарити: висота | 14 |
| Вид | Транспорт |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 518 ₴


