
Іграшка «Набір для сніговика» 7730TXK(зелений-червоний) зі сніжколепом
- Немає в наявності
- Код: 7730TXK(Green-Red)
289 ₴
Іграшка «Набір для сніговика» 7730TXK(зелений-червоний) зі сніжколепом
Іграшка «Набір для сніговика» 7730TXK(зелений-червоний) зі сніжколепом — вдалий вибір для тих, хто шукає снежколеп зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Іграшка «Набір для сніговика» (7730TXK) Набір для сніговика від ТехноК — це ідеальне рішення для веселих зимових розваг. Завдяки цьому комплекту ви зможете зліпити ідеального сніговика та грати в сніжки, не боячись намочити руки.
Цей набір об'єднає всю родину та друзів для захопливих ігор на свіжому повітрі. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сніжколіп |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 215 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 16 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 50 |
| Габарити: ширина | 21.5 |
| Габарити: висота | 19 |
| Вид | Ігровий набір |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 289 ₴


