Топ

Креативна творчість "Grattage" GRT - 02 - 02 А6, 3 малюнки, ручка штихель, українська мова
- Готово до відправки
- Код: GRT-02-02
118 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Grattage — це захопливий спосіб створити яскраві та унікальні гравюри. Завдяки цьому набору дитина зможе відчути себе справжнім художником, створюючи шедеври за допомогою простих рухів. Цей вид гравіювання не лише розважає, а й розвиває важливі навички.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: гравюра; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Креативна творчість «Grattage» (GRT-02-02)
- Простота та унікальність: Метод гравіювання дуже простий — достатньо штихелем стерти шар фарби з фольги, слідуючи за промальованими контурами. В результаті виходить чудова голографічна картина.
- Комплект: Набір містить усе необхідне:
- 3 основи з контурними малюнками.
Додатково: упаковка: Пакет; розмір упаковки: 15 x 12 x 1 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Гравюра |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 1 см |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 6 |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 1 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Гравюра |
| Вид | Набір для творчості |
| Вага товару | 0.2 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 118 ₴



