Новинка

Дитячий набір для в'язання "Єдиноріг" M5864UA 80 - 65 мм, пластикова голка, пряжа
- Готово до відправки
- Код: M5864UA
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для в'язання «Єдиноріг» — це чудовий спосіб освоїти в'язання та створити милий виріб власними руками. Цей комплект містить усе необхідне, щоб ви могли легко та із задоволенням створити свою власну іграшку, що стане чудовою прикрасою чи подарунком.
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: комбинированный; виробник: limo toy.
Переваги товару:
- Набір для в'язання «Єдиноріг» (M5864UA)
- Повний комплект: У набір входять:
- Пряжа для створення іграшки.
- Гачок для легкого в'язання.
Додатково: упаковка: Пакет; розмір упаковки: 16 x 11.5 x 5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | В'язання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 11.5 см |
| Висота | 5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 6 |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 16 |
| Габарити: ширина | 11.5 |
| Габарити: висота | 5 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Набір для творчості |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 92 ₴


