Новинка

Дитячий набір для вишивання "Ніч" DYEK1009 п'яльце 20 см
- Готово до відправки
- Код: DYEK1009
426 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для вишивання «Ніч» — ідеальний вибір для всіх, хто хоче спробувати себе в рукоділлі. Цей комплект містить усе необхідне, щоб ви могли легко та із задоволенням створити свій перший шедевр. Вишивання заспокоює, розвиває творчі здібності та дарує унікальні вироби.
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: набір для вишивання хрестом; матеріал: комбинированный; виробник: limo toy.
Переваги товару:
- Набір для вишивання «Ніч» (п'яльце 20 см)
- Повний комплект: У набір входять:
- П'яльце діаметром 20 см для зручного вишивання.
- Тканина з готовим малюнком для зручності.
Додатково: упаковка: Картонная коробка; розмір упаковки: 22 x 20.5 x 5.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 20.5 см |
| Діаметр | 20 см |
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для вишивання хрестом |
| Зашивка | Повна |
| Тип тканини | Канва |
| Склад набору | Нитки, Голка, Канва з малюнком, Тканина з малюнком, Схема, Інструкція |
| Тематика вишивки | Природа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 5 років |
| Вікова група | Від 5 років |
| Габарити: висота | 5.5 |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 20.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Комбінований |
| Стать | Унісекс |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 426 ₴


