Новинка

Фігурний дерев'яний пазл "Сніжний хаскі", 123 ел., PuzA3-00902
- Готово до відправки
- Код: PuzA3-00902
383 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурний дерев'яний пазл "Сніжний хаскі", 123 ел., PuzA3 - 00902 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: дарує задоволення від складання та допомагає зняти стрес.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 123 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 123 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вид | Пазл |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 383 ₴




