Новинка

Дерев'яний пазл для малюків "Дикі звірі", 80 ел., Puz-58714
- Готово до відправки
- Код: Puz-58714
498 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Дикі звірі", 80 ел., Puz - 58714 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 80 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Дерев'яна коробка.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість складових елементів | 80 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Вік | Від 3-х років |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Тварини |
| Формат | A5 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дерев'яна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вид | Пазл |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 498 ₴






