Новинка

Дерев'яний пазл для малюків "Машинки", 30 ел., Puz-22932
- Готово до відправки
- Код: Puz-22932
437 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл для малюків "Машинки", 30 ел., Puz - 22932 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: розвиває дрібну моторику, логіку та уважність.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 30 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 13.5x12x6.5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазлы-парочки |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Транспорт |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 135 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 13.5 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Вид | Пазл |
| Висота | 6,5 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 12 |
| Довжина | 13,5 |
- Ціна: 437 ₴





