Новинка

Набір для творчості "GRATTAGE" GRT - 01 - 02 формат А5
- Готово до відправки
- Код: GRT-01-02
154 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для гравіювання "GRATTAGE" А5: Створюйте унікальні шедеври!
Підходить для дітей от 5-ти лет; тип: гравюра; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір для творчості "GRATTAGE" — це унікальна можливість для будь-якої дитини освоїти техніку металогравіювання, яка раніше була доступна лише досвідченим майстрам. Цей інноваційний набір перетворює складний процес на захопливу та доступну гру.
- Інноваційна технологія: Завдяки цій технології, створення гравюри стає простим та цікавим. Дитина легко зможе створити свій власний шедевр, не маючи спеціальних навичок.
- Розвиток творчих здібностей: Робота з гравюрою чудово розвиває художній смак, творчі здібності, прищеплює працьовитість і почуття прекрасного.
- Унікальний результат: Кожен виріб, створений за допомогою цього набору, є неповторним та унікальним, так само, як і майстер, який його створив.
Додатково: упаковка: Без упаковки; розмір упаковки: 15 x 0.3 x 10 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Гравюра |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 0.3 см |
| Висота | 10 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 0.3 |
| Габарити: висота | 10 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Гравюра |
| Вік | Від 5 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 154 ₴


