Новинка

Гравюра А5 "Мотоцикл - 1" ГрА5з - 2 економ варіант у пакеті 21 х 14,8 см
- Готово до відправки
- Код: ГрА5з-2
52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гравюра «Мотоцикл-1»: Стародавнє мистецтво, сучасна творчість!
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: гравюра; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Гравюра — це унікальне мистецтво з багатовіковою історією, яке сьогодні доступне кожному. Робота з гравюрою формату А5 дозволяє не лише створити справжній шедевр, а й розвинути важливі навички.
- Історична спадщина: Ця техніка має давнє коріння, що сягає VI-VII століть у Китаї, а потім поширилася в Європі. Кожна гравюра, створена вашими руками, є продовженням цієї чудової традиції.
- Розвиток навичок: Робота з гравюрою чудово розвиває художній смак, творчі здібності, прищеплює працьовитість і почуття прекрасного. Це медитативний та захопливий процес, що дозволяє відволіктися від повсякденних турбот.
- Унікальний результат: Кожна робота є неповторною та унікальною, так само, як і майстер, який її створює. Готова гравюра завжди буде виглядати як справжній шедевр, яким можна пишатися.
Додатково: упаковка: Пакет; розмір упаковки: 21 x 0.1 x 15 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Гравюра |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 0.1 см |
| Висота | 14.8 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 0.1 |
| Габарити: висота | 15 |
| Матеріал | Комбінований |
| Тип | Гравюра |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 52 ₴


