
Батут для фітнесу з поручнем MS 3256, 125 см
- Немає в наявності
- Код: MS 3256
4 623 ₴
Батут для фітнесу з поручнем MS 3256, 125 см
Батут для фітнесу з поручнем MS 3256, 125 см — вдалий вибір для тих, хто шукає батуты зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Цей батут — ідеальний інструмент для ефективних домашніх тренувань. Завдяки продуманій конструкції, він забезпечує безпеку та комфорт, а також підходить для користувачів з різним рівнем підготовки.
Особливості та переваги: Міцна конструкція : Батут має діаметр 125 см, що забезпечує достатньо простору для виконання різноманітних вправ. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 125 см, 114 см, 136 см, 30 см.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Шестикутна |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр батута | 125 см |
| Висота рами батута | 30 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Нейлон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Спортивний інвентар |
| Вік | Від 12 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стать | Унісекс |
| Умови відправлення | Відсилання з Одеси впродовж 1-3 робочих днів Новою поштою з нашої ТТН. Зверніть увагу в індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна лата товару. |
| Умови відправки | Відправка з Одеси протягом 1-3 робочих днів Новою поштою(по ТТН, створеній нашою системою). Зверніть увагу у індивідуальному порядку може знадобитися часткова або повна предоплата товару. |
- Ціна: 4 623 ₴


