Новинка

Розвиваюча іграшка Шнурівка MD 1228 дерев'яна Кавун, Від 3-х років, MD 1228-3
- Немає в наявності
- Код: MD 1228-3
266 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча іграшка Шнурівка MD 1228 дерев'яна Кавун, Від 3 - х років, MD 1228 - 3 — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: розвиває координацію рук, посидючість і дрібну моторику.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 1 елементів.
- Колір: Червоний.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 180x180x30 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Червоний |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 18 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Найменування різновиду | Кавун |
- Ціна: 266 ₴


