Новинка

Дитяча машинка Спецтехніка 326AB, 2 види Екскаватор
- Готово до відправки
- Код: 326A
183 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка: корисна гра для дитини
Дитяча машинка Спецтехніка 326AB, 2 види Екскаватор — це дитяча машинка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Реалістичний дизайн і зручний розмір для гри вдома та в дорозі.
- Допомагає вигадувати сюжети та рольові ігри.
- Вдалий варіант подарунка для маленького поціновувача транспорту.
Що розвиває:
- Координацію рухів
- Уяву
- Сюжетно-рольову гру
- Інтерес до техніки
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Колір: Помаранчевий
- Розмір: 150 x 80 x 80 см
- Упаковка: Без упаковки
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Екскаватор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 8 |
| Габарити: висота | 8 |
| Вид | Транспорт |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Екскаватор |
- Ціна: 183 ₴


