Новинка

Дитячий автотренажер "Я теж рулю" 7737 музичний Синій
- Немає в наявності
- Код: 7737(Blue)
478 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка: корисна гра для дитини
Дитячий автотренажер "Я теж рулю" 7737 музичний Синій — це дитяча машинка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Комбінований. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Створює ефект захопливої гри у водія.
- Добре підходить для рольових ігор вдома.
- Яскраві елементи роблять іграшку особливо привабливою.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Увагу
- Уяву
- Пізнавальний інтерес
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Особливості: Мелодии|Световые эффекты|Звуковые эффекты
- Живлення: 3 батарейки типа АА (в комплект не входят)
- Колір: Синій
- Розмір: 5 x 22 x 20 см
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кермо |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Синій |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 5 см |
| Висота | 20 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 5 |
| Габарити: ширина | 22 |
| Габарити: висота | 20 |
| Вид | Розвивальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Синій |
- Ціна: 478 ₴


