Новинка

Навчальна дошка-тренажер "Абетка" SK0020 двостороння Жовтий, від 2 років
- Немає в наявності
- Код: SK 0020(Yellow)
435 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальна дошка-тренажер "Абетка" SK0020 двостороння Жовтий, від 2 років
Навчальна дошка-тренажер "Абетка" SK0020 двостороння Жовтий, від 2 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Limo Toy.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: допомагає вивчати літери, цифри, форми або базові навички в ігровій формі, розвиває пам’ять, увагу та логічне мислення, підходить для підготовки до дитячого садка та школи.
- рекомендований вік: від 2 років
- матеріал: Пластик
- колір: Жовтий
- розмір: 28×2×35 см
- кількість елементів: 178
- упаковка: Картонна коробка
- особливості: Воспроизведение звуков/фраз людей|Мелодии|Звуковые эффекты
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Навчальна гра |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Відтворення звуків/фраз людей, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 2 см |
| Довжина | 28 см |
| Висота | 35 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 28 |
| Габарити: ширина | 2 |
| Габарити: висота | 35 |
| Вид | Музична іграшка |
| Вік | Від 2 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість деталей | 178 |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу ААА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 435 ₴


