Новинка

Дитяча мозаїка за номерами "Будівельники" 13-127-10 різнокольорові камінчики
- Готово до відправки
- Код: 13-127-10
21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча мозаїка за номерами "Будівельники" 13-127-10 різнокольорові камінчики — Мозаїка за номерами "Будівельники": Створи свій яскравий шедевр! Набір для паперової мозаїки "Будівельники" — це чудовий спосіб для дитини розвинути творчі здібності та моторику. Завдяки цьому набору, малюк зможе створити унікальну картину, викладаючи яскраві елементи за номерами.
- сюжет: Строители
- підходить для розвитку дрібної моторики, уваги та посидючості
- допомагає створити яскраву блискучу картинку власноруч
- може стати гарним подарунком для дитини, яка любить творчість
Замовляйте зараз, щоб обрати натхненний набір для творчості та приємного відпочинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Самоклеюча |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 17 |
| Габарити: ширина | 2 |
| Габарити: висота | 10.5 |
| Тип | Мозаїка |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 21 ₴


