Новинка

Дитячий ігровий Автотренажер 503-17(Turquoise) світлові та звукові ефекти
- Готово до відправки
- Код: 503-17(Turquoise)
528 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка: корисна гра для дитини
Дитячий ігровий Автотренажер 503-17(Turquoise) світлові та звукові ефекти — це дитяча машинка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 18 міс, виготовлена з матеріалу Комбінований. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Створює ефект захопливої гри у водія.
- Добре підходить для рольових ігор вдома.
- Яскраві елементи роблять іграшку особливо привабливою.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Увагу
- Уяву
- Пізнавальний інтерес
Основні характеристики:
- Матеріал: Комбінований
- Рекомендований вік: Від 18 міс
- Особливості: Световые эффекты|Звуковые эффекты
- Живлення: 2 батарейки типа АА (в комплект не входят)
- Колір: Бірюзовий
- Розмір: 20.5 x 10.5 x 13 см
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кермо |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Функція автоматичного відключення | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автоматичного вимкнення | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 20.5 |
| Габарити: ширина | 10.5 |
| Габарити: висота | 13 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Вік | Від 18 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 528 ₴


