Новинка

Набір креативної творчості "Кінетичний пісок" KidSand" KS - 01 - 01 відро 1000г Синій
- Немає в наявності
- Код: KS-01-01(Blue)
274 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кінетичний пісок "KidSand" (KS-01-01) — це інноваційний матеріал для творчості, який дозволить дитині гратися з піском у будь-який час, незалежно від погоди. Це не просто іграшка, а сучасна маса для ліплення, що відкриває безмежні можливості для фантазії.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: кінетичний пісок; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Кінетичний пісок "KidSand" у відрі (Синій)
- Магічні властивості: Кінетичний пісок нагадує вологий пісок з пляжу, але він не розсипається і не липне до рук та інших предметів. Він дуже приємний на дотик і ідеально підходить для ліплення будь-яких форм.
- Зручне зберігання: Набір упакований у зручне відерце з ручкою та щільною кришкою. Це дозволяє легко переносити його і зберігати в чистоті.
- Розвиток: Гра з піском чудово розвиває дрібну моторику, сенсорику, уяву, творчі здібності, а також виховує посидючість та самостійність.
Додатково: упаковка: Відерце; розмір упаковки: 13 x 12 x 12 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Синій |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Відерце |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 12 см |
| Вага | 1000 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 13 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 12 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Ведро |
| Стан | Нове |
| Найменування різновиду | Синій |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Кінетичний пісок |
- Ціна: 274 ₴


