
Іграшка для дітей «Гойдалка» Doloni Toys 0152/9
- Готово до відправки
- Код: 0152/9
1 064 ₴
Іграшка для дітей «Гойдалка» Doloni Toys 0152/9
Іграшка для дітей «Гойдалка» Doloni Toys 0152/9 — вдалий вибір для тих, хто шукає дитячі качели зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Дитяча гойдалка Doloni (0152/9) Дитяча підвісна гойдалка Doloni 0152/9 — це ідеальний вибір для веселих ігор як вдома, так і на вулиці. Завдяки своїй компактності та яскравим кольорам, вона легко створить ігровий куточок для вашого малюка, даруючи йому радість і задоволення від кожного руху.
Легко переноситься, що дозволяє брати її з собою в поїздки. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 40 см, пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Захисний бампер, Ремені безпеки |
| Колір | Бірюзовий |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Можливість блокування сидіння | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Захист від випадкового складання | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Довжина | 40 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Габарити: висота | 19 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Шезлонг-гойдалка |
| Вага товару | 2 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
- Ціна: 1 064 ₴


