Новинка

Заготовка для декорування "Скринька - сумка для фруктів" FDPO - 297
- Готово до відправки
- Код: FDPO-297
339 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заготовка "Скринька-сумка для фруктів" (FDPO-297) від "Фабрики Декору" — це унікальна основа для створення оригінальних подарункових наборів та композицій. Цей стильний кошик-сумочка з ручками-канатиками ідеально підходить для будь-якого свята, дозволяючи вам оформити подарунок так, щоб він справив незабутнє враження.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: набір для творчества; матеріал: дерево; виробник: фабрика декору.
Переваги товару:
- Заготовка для декорування "Скринька-сумка" (FDPO-297)
- Універсальність: Завдяки своїм розмірам ( 355х175х150 мм ), кошик вміщує квіти, фрукти, вино, солодощі або подарунки. Це ідеальне рішення для оформлення пасхальних, різдвяних, корпоративних або весільних презентів.
- Якісний матеріал: Виготовлений із міцного та легкого МДФ завтовшки 3 мм, який не потребує додаткового шліфування. Матеріал не містить токсичних речовин, що робить його безпечним у використанні.
- Безмежні можливості для декору: Кошик можна декорувати різними способами:
Додатково: упаковка: Картонная коробка.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Призначення | Для декору |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 35.5 см |
| Висота | 17.5 см |
| Виробник | Фабрика Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 339 ₴




