Новинка

Заготовка для декорування "Скринька для біжутерії" FDPO - 370
- Немає в наявності
- Код: FDPO-370
126 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заготовка для декорування "Скринька для біжутерії" (FDPO-370)
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: набір для творчества; матеріал: дерево; виробник: фабрика декору.
Переваги товару:
- Заготовка "Скринька для біжутерії" (FDPO-370) — це ідеальна можливість створити власноруч унікальне місце для зберігання прикрас, косметики та дрібних аксесуарів. Цей набір дозволить вам не лише отримати функціональну річ, а й виразити свій творчий потенціал.
- Матеріал та конструкція: Скринька виготовлена з високоякісного МДФ товщиною 3 мм з прихованими з’єднаннями "шип-паз". Матеріал не потребує додаткового шліфування, що спрощує процес збирання та декорування.
- Безмежні можливості для декору: Ви можете надати скриньці будь-який вигляд, що відповідатиме вашому стилю:
- пофарбувати у відповідності до інтер'єру;
Додатково: упаковка: Картонная коробка.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Призначення | Для декору |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 8.5 см |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 7.5 см |
| Виробник | Фабрика Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дерево |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 126 ₴





