Новинка

Набір креативної творчості "RELAX BOX" RLX - 01 - 01U, H2Orbis Зелений
- Готово до відправки
- Код: RLX-01-01U
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «RELAX BOX. H2Orbis» — це захопливий комплект для розслаблення та розвитку. Він ідеально підходить для зняття напруги та стресу, а також для розвитку важливих навичок у дітей.
Підходить для дітей от 3-х лет; тип: кінетичний пісок; матеріал: комбинированный; виробник: danko toys.
Переваги товару:
- Набір для творчості «RELAX BOX. H2Orbis» (RLX-01-01U)
- Магічні орбізи: У наборі є гідрогелеві кульки, які збільшуються в розмірах, якщо залити їх водою. Цей процес надзвичайно захоплює і допомагає дитині розслабитися.
- Кінетичний пісок: Додатковий елемент набору — кінетичний пісок, який допомагає розвивати дрібну моторику та уяву.
- Розвиток ключових навичок: Гра з набором позитивно впливає на психоемоційний стан дитини, допомагає навчитися посидючості та терплячості, формує почуття відповідальності та цілеспрямованості.
Додатково: упаковка: Коробка; розмір упаковки: 9.5 x 13.5 x 2.5 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Зелений |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 9.5 см |
| Ширина | 13.5 см |
| Висота | 2.5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 9.5 |
| Габарити: ширина | 13.5 |
| Габарити: висота | 2.5 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
| Стан | Нове |
| Найменування різновиду | Зелений |
- Ціна: 57 ₴


