
Набір магнітів Magdum ML 4031-53 EN "Happy moments"
- Готово до відправки
- Код: ML4031-53 EN
152 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір магнітів Magdum «Happy moments» (ML 4031-53)
Набір магнітів Magdum «Happy moments» — це ідеальний спосіб додати яскравих емоцій та оригінальності у ваш простір. Ці магніти допоможуть вам зберегти приємні спогади та прикрасити будь-яку металеву поверхню.
Набір магнітів Magdum ML 4031-53 EN "Happy moments" — вдалий вибір. Такий товар допомагає розвивати дрібну моторику, пам'ять, навички читання та лічби.
Особливості та переваги:
-
Яскраві та оригінальні: У наборі є 20 магнітів з незвичайними малюнками та веселими фразами, які створюють позитивний настрій.
-
Багатофункціональність: Магніти не лише прикрашають, а й є достатньо потужними, щоб утримувати фотографії, записки або інші паперові дрібниці.
-
Висока якість: Кожен магніт має міцну 3-шарову пресовану структуру без гострих кутів, що гарантує його довговічність та безпеку.
-
Універсальне використання: Магніти добре кріпляться на будь-яку металеву поверхню, будь то холодильник, магнітна дошка або шкільна шафка.
Додайте ці магніти до свого життя, щоб воно стало ще яскравішим!
Оформлюйте замовлення та обирайте іграшку, що подарує дитині яскраві емоції й захопливе дозвілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magdum |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 17 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вага товару | 0.3 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Розмір, см | 12х4х17 см |
- Ціна: 152 ₴



