Новинка

Набір для творчості картинка Песики RI17022004 з гліттером
- Готово до відправки
- Код: RI17022004
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Картинка з глітером "Песики"» (RI17022004)
Підходить для дітей от 4-х лет; тип: класична розмальовка; матеріал: комбінований; виробник: jumbi.
Переваги товару:
- Набір «Картинка з глітером "Песики"» — це чудовий спосіб відкрити для дитини світ творчості, дозволивши їй створити справжній блискучий шедевр власноруч.
- Творча свобода: Дитина може як слідувати шаблону, так і проявити свою фантазію, розфарбувавши картинку на свій смак, експериментуючи з різнокольоровими блискітками. Це сприяє розвитку уяви та креативного мислення.
- Розвиток ключових навичок: Робота з глітерним клеєм чудово розвиває дрібну моторику та координацію рухів.
- Простота та захопливість: Процес створення блискучої картини дуже простий і доставить масу задоволення та радості від отриманого кінцевого результату.
Додатково: упаковка: Картонная коробка; розмір упаковки: 23.5 x 17 x 2 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jumbi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Класична розмальовка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Використання | Багаторазове, Одноразове |
| Спосіб розфарбовування | Глітером/блискітками |
| Кількість картинок | 1 |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Нове |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | |
| Ширина | 17 см |
| Довжина | 23.5 см |
| Висота | 2 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 23.5 |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 2 |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 4 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 92 ₴


