Новинка

Дитяча іграшка "Спортивне Авто" 6139TXK сітка помаранчевий
- Немає в наявності
- Код: 6139TXK(Orange)
280 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка: корисна гра для дитини
Дитяча іграшка "Спортивне Авто" 6139TXK сітка помаранчевий — це дитяча машинка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Реалістичний дизайн і зручний розмір для гри вдома та в дорозі.
- Допомагає вигадувати сюжети та рольові ігри.
- Вдалий варіант подарунка для маленького поціновувача транспорту.
Що розвиває:
- Координацію рухів
- Уяву
- Сюжетно-рольову гру
- Інтерес до техніки
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Колір: Помаранчевий
- Розмір: 380 x 165 x 120 см
- Упаковка: Сітка
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 445 г |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: ширина | 16.5 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.445 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Найменування різновиду | оранжевий |
- Ціна: 280 ₴


