Новинка

Картина - трафарет для фарбування піском "Великодне яйце" Sand Box T - a5124 А5
- Готово до відправки
- Код: T-a5124
38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картина-трафарет для розфарбовування піском "Великоднє яйце" (Т-a5124)
Підходить для дітей от 6-ти лет; тип: набір для творчества; матеріал: картон; виробник: sandbox.
Переваги товару:
- Картина-трафарет «Великоднє яйце» — це ідеальний набір для дитячої творчості, який дозволить створити яскраву великодню листівку або прикрасу. Завдяки унікальній технології розфарбовування піском, процес стає простим, чистим і надзвичайно захопливим.
- Простота та зручність: Завдяки самоклеючій основі, дитині не потрібні клей та пензлики. Достатньо просто зняти захисний шар з елементів малюнка та посипати їх кольоровим піском. Це гарантує відсутність плям та безладу.
- Розвиток навичок: Робота з дрібним піском та чіткими контурами чудово розвиває дрібну моторику, увагу, терпіння та творче мислення.
- Яскравий результат: У результаті дитина отримає красиву та яскраву великодню листівку або картину, яку можна подарувати чи використовувати як святковий декор.
Додатково: упаковка: Без упаковки; розмір упаковки: 21 x 0.01 x 14.7 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sandbox |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Малювання піском |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 0.01 см |
| Висота | 14.7 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підсвічування | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 21 |
| Габарити: ширина | 0.01 |
| Габарити: висота | 14.7 |
| Матеріал | Картон |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 38 ₴


