Новинка

Фігурний дерев'яний пазл "Аліса Чеширський кіт", 200 ел., PZ001-A3W-AC
- Готово до відправки
- Код: PZ001-A3W-AC
584 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фігурний дерев'яний пазл "Аліса Чеширський кіт", 200 ел., PZ001 - A3W - AC — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля.
- Користь: дарує задоволення від складання та допомагає зняти стрес.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 200 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Поліетиленовий пакет.
- Розмір: 19.5x6x12.5 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art Craft |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 200 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Формат | A3 |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 195 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 19.5 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Габарити: висота | 12.5 |
| Вид | Пазл |
| Вік | Від 7 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 584 ₴


