
Ігровий Будиночок зі шторками Doloni Toys 02550/5 Біло-Бірюзовий
- Немає в наявності
- Код: 02550/5
8 060 ₴
Ігровий Будиночок зі шторками Doloni Toys 02550/5 Біло-Бірюзовий
Ігровий Будиночок зі шторками Doloni Toys 02550/5 Біло-Бірюзовий — вдалий вибір для тих, хто шукає ігровий домик зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Ігровий будиночок зі шторками Doloni Toys (02550/5) Ігровий будиночок Doloni Toys — це чудовий подарунок для вашого малюка, який дозволить створити його власний затишний куточок для ігор. Цей великий та міцний будиночок ідеально підходить як для домашнього використання, так і для установки на вулиці.
Особливості та переваги: Міцність та довговічність: Будиночок виготовлений із якісного пластику, який не вигорає на сонці, що гарантує його довговічність. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 1290 мм |
| Висота | 1290 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 129 |
| Габарити: ширина | 87 |
| Габарити: висота | 32 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 8 060 ₴


