Новинка

Логічна гра П'ятнашки M13I 40 ігрових карт, дзвіночок
- Немає в наявності
- Код: M13I
446 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Логічна гра П'ятнашки M13I 40 ігрових карт, дзвіночок
Логічна гра П'ятнашки M13I 40 ігрових карт, дзвіночок — це якісна логічна головоломка для дітей і дорослих. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Комбінований
- Тип: Головоломка
- Тип головоломки: Мини Головоломки
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 15 x 2 x 12 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головоломка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 16 шт. |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для двох |
| Габарити: довжина | 15 |
| Габарити: ширина | 2 |
| Габарити: висота | 12 |
| Вид | Головоломки |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мови | Мовонезалежний |
| Тип головоломки | Міні Головоломки |
- Ціна: 446 ₴




