Новинка

Дитячий дерев'яний ксилофон MD 0713 музична іграшка
- Немає в наявності
- Код: MD 0713
166 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий дерев'яний ксилофон MD 0713 музична іграшка — це яскрава дитяча іграшка, яка поєднує захопливу гру, знайомство зі звуками та розвиток корисних навичок.
Модель чудово підійде для домашніх ігор, перших творчих занять та подарунка дитині. Игрушка помогает развивать и поддерживать интерес к музыке: она розвиває слух, відчуття ритму, дрібну моторику та координацію.
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Матеріал: дерево
- Розмір: 245 x 130 x 40
Замовляйте у SofiToys — обирайте якісні музичні іграшки для веселих і корисних дитячих занять.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tree Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ксилофон, металофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Габарити: довжина | 24.5 |
| Габарити: ширина | 13 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вид | Ксилофони |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
- Ціна: 166 ₴


