Новинка

Дошка для малювання MD2083 дерев’яна, від 3 років
- Немає в наявності
- Код: MD 2083D
443 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка для малювання MD2083 дерев’яна, від 3 років
Дошка для малювання MD2083 дерев’яна, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Limo Toy.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: створює зручний простір для перших творчих занять, допомагає розвивати уяву, координацію та посидючість, чудово підходить для домашніх ігор і навчання.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Комбінований
- розмір: 310×240×40 см
- упаковка: Картонна коробка
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 40 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 31 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 24 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вид | Освітній набір |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Найменування різновиду | D |
- Ціна: 443 ₴


