Новинка

Дерев'яна іграшка Пірамідка MD 1584 геометричні фігури, картки, 15 ел., Від 3-х років
- Готово до відправки
- Код: MD 1584
346 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка Пірамідка MD 1584 геометричні фігури, картки, 15 ел., Від 3 - х років — якісна дитяча іграшка, яка підходить для гри вдома, розвитку корисних навичок і цікавого дозвілля. Рекомендований вік: Від 3-х років.
- Користь: сприяє розвитку координації, логіки та уяви.
- Матеріал: Дерево.
- Комплектація: 15 елементів.
- Колір: Різні кольори.
- Пакування: Картонна коробка.
- Розмір: 21x18.5x3 мм.
Іграшка стане чудовим варіантом для подарунка дитині, занять за методиками раннього розвитку та щоденної корисної гри.
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пірамідка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 185 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 21 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 18.5 |
| Габарити: висота | 3 |
| Вид | Розвивальна іграшка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 346 ₴


