
Летючий трансформерний м'яч 1002-3(рожевий) світиться
- Готово до відправки
- Код: 1002-3(Pink)
237 ₴
Летючий трансформерний м'яч 1002-3(рожевий) світиться
Летючий трансформерний м'яч 1002-3(рожевий) світиться — вдалий вибір для тих, хто шукає різні іграшки для вулиці зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Літаюча тарілка-м'яч-трансформер (1002-3) Літаюча тарілка-м'яч-трансформер — це унікальна іграшка, яка ідеально підходить для активного відпочинку на свіжому повітрі. Ця іграшка об'єднує в собі два популярних види спортивних розваг, забезпечуючи години веселощів як для дітей, так і для дорослих.
Особливості та переваги: Магія трансформації: Іграшка легко перетворюється з плоского диска на м'яч під час кидка, а потім знову стає диском, коли ви її стискаєте. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластику.
Замовляйте зараз, щоб доповнити дитячі ігри цікавою та практичною іграшкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Фрісбі |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Висота | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Основні | |
| Тип | Куля |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 22 |
| Габарити: ширина | 4.5 |
| Габарити: висота | 22 |
| Вік | Від 6 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 237 ₴



