Топ

Набір для творчості картинка з піску "Дельфінчик" RI29051607
- Немає в наявності
- Код: RI29051607
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості «Чарівний пісочок» — це захопливий спосіб для дитини поринути у світ пісочної анімації та створити власні унікальні картини. Це заняття ідеально підходить для розвитку творчих здібностей та дрібної моторики.
Підходить для дітей от 4-х лет; тип: набір для творчества; матеріал: комбинированный; виробник: jumbi.
Переваги товару:
- Набір для творчості «Чарівний пісочок» (RI29051607)
- Просто та цікаво: За допомогою цього набору дитина зможе легко та весело створювати малюнки, прикрашаючи їх різнокольоровим піском. У комплект входить картонна картинка з клейкою основою та кольоровий кварцовий пісок в окремих пакетиках.
- Розвиток: Це заняття чудово розвиває дрібну моторику, посидючість, уяву та естетичне сприйняття. Яскраві кольори та цікаві картинки зацікавлять дитину надовго.
- Повний комплект: Набір містить усе необхідне для творчості, щоб дитина могла одразу ж почати творити.
Додатково: упаковка: Пакет; розмір упаковки: 20 x 14.7 x 1 см.
Замовляйте зараз, щоб потішити дитину цікавою покупкою для гри, творчості та розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jumbi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Малювання піском |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 14.7 см |
| Висота | 1 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 20 |
| Габарити: ширина | 14.7 |
| Габарити: висота | 1 |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид | Набір для творчості |
| Вік | Від 4 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Поліпропіленовий пакет |
- Ціна: 57 ₴


