Новинка

Дитячий іграшковий мікрофон 34564AB(Pink) звук, музика, регулятор гучності
- Немає в наявності
- Код: 34564AB(Pink)
380 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична іграшка: корисна гра для дитини
Дитячий іграшковий мікрофон 34564AB(Pink) звук, музика, регулятор гучності — це музична іграшка для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 3-х років, виготовлена з матеріалу Пластик. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Яскраве оформлення та зрозумілі ігрові елементи.
- Підходить для перших музичних експериментів малюка.
- Робить гру більш емоційною та захопливою.
Що розвиває:
- Слухове сприйняття
- Відчуття ритму
- Пам’ять і увагу
- Емоційну чуйність
Основні характеристики:
- Матеріал: Пластик
- Рекомендований вік: Від 3-х років
- Особливості: Мелодии|Звуковые эффекты
- Живлення: 3 батарейки типа ААА (в комплект не входят)
- Колір: Рожевий
- Розмір: 250 x 150 x 65 см
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мікрофон |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 65 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Вид | Музична іграшка |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу ААА (до комплекту не входять) |
- Ціна: 380 ₴


