
Дитячі мильні бульбашки "Єдиноріг" GP-2 синій
- Немає в наявності
- Код: GP-2
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дитячі мильні бульбашки "Єдиноріг" GP-2 синій
Дитячі мильні бульбашки "Єдиноріг" GP-2 синій — вдалий вибір для тих, хто шукає мыльные пузыри зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Мильні бульбашки «Єдиноріг» (GP-2) Мильні бульбашки «Єдиноріг» — це класична дитяча розвага, яка завжди дарує радість та захоплення. Цей набір поєднує в собі магію веселих бульбашок та яскравий, привабливий дизайн.
Особливості та переваги: Легкість використання: Флакон містить прозору рідину, а в комплекті є паличка з колечком, що дозволяє легко видувати безліч бульбашок.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Флакон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 4 |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Паковання | Без паковання |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 42 ₴


