Новинка

Дитячий мольберт для малювання М19 дерев’яна, від 3 років
- Готово до відправки
- Код: M19
762 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий мольберт для малювання М19 дерев’яна, від 3 років
Дитячий мольберт для малювання М19 дерев’яна, від 3 років — практичний варіант для дитячої творчості, навчання та корисного дозвілля. Товар представлений брендом Brushme.
Така модель допомагає дитині проводити час цікаво та з користю: розвиває творче мислення та уяву, допомагає тренувати дрібну моторику та координацію рухів, підходить для малювання, навчання та домашніх занять.
- рекомендований вік: від 3 років
- матеріал: Дерево
- колір: Дерево
- розмір: 370×60×250 см
- підходить для дому, подарунка та занять із дитиною
Замовляйте в інтернет-магазині SofiToys — тут ви знайдете товари для розвитку, творчості та навчання дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Настільний |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Виробник | Brushme |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Підставка під палітру | Так |
| Поличка | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Призначення | Для студентів |
| Габарити: довжина | 45 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габарити: ширина | 6.5 |
| Габарити: висота | 39 |
| Тип | Розвивальні |
| Вид | Мольберти |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 762 ₴


