Новинка

Розвиваюча іграшка Бізіборд за методикою Монтессорі TG270035370, 80х60 см, Синій
- Немає в наявності
- Код: TG270035370
2 651 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізіборд: корисна гра для дитини
Розвиваюча іграшка Бізіборд за методикою Монтессорі TG270035370, 80х60 см, Синій — це бізіборд для цікавої гри, розвитку та позитивних емоцій. Товар добре підходить для дому, занять із батьками та приємного подарунка дитині.
Іграшка підходить дітям Від 9 міс, виготовлена з матеріалу Дерево, у наборі 24 елементів. Вона зручна для дитячих рук, викликає інтерес із перших хвилин і допомагає дитині проводити час із користю щодня.
Переваги:
- Багато ігрових зон в одній іграшці.
- Допомагає зайняти дитину корисною самостійною грою.
- Вдалий варіант для дому, дороги та подарунка.
Що розвиває:
- Дрібну моторику
- Побутові навички
- Логіку
- Самостійність
Основні характеристики:
- Матеріал: Дерево
- Рекомендований вік: Від 9 міс
- Кількість елементів: 24
- Особливості: Звуковые эффекты
- Колір: Синій
- Розмір: 800 x 600 x 60 см
Замовляйте товар в інтернет-магазині SofiToys та обирайте якісні дитячі іграшки для розвитку, активної гри й щоденної радості малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Temple |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Бізіборд |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 9 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Синій |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 80 |
| Вікова група | Від 9 місяців |
| Габарити: ширина | 60 |
| Габарити: висота | 6 |
| Вид | Розвивальні |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 2 651 ₴





