Новинка

Кубик Рубіка срібний Smart Cube SC351 Дзеркальний
- Готово до відправки
- Код: SC351
352 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кубик Рубіка срібний Smart Cube SC351 Дзеркальний
Кубик Рубіка срібний Smart Cube SC351 Дзеркальний — це якісна кубик Рубіка для дітей 8 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, просторове мислення, концентрацію, швидкість реакції та дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 8 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Кубик Рубіка
- Тип головоломки: Зеркальные
- Форма: Куб
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Різновид головоломки | Дзеркальний кубик рубик, Кубик Рубика 3x3, Кубик Рубика різної форми |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для одного |
| Габарити: довжина | 12 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Форма | Куб |
| Жанр | Логічні |
| Вік | Від 8 років |
| Вид Кубика | 3х3 |
| Стать | Унісекс |
| Тип головоломки | Дзеркальні |
- Ціна: 352 ₴








