Новинка

Дерев'яна міні головоломка "T-Puzzle pocket puzzle" 5001en
- Готово до відправки
- Код: 5001en
116 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна міні головоломка "T-Puzzle pocket puzzle" 5001en
Дерев'яна міні головоломка "T-Puzzle pocket puzzle" 5001en — це якісна дерев'яна головоломка для дітей 7 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логічне мислення, посидючість, концентрацію та координацію рухів. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Дерево
- Вік: Від 7 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Головоломка
- Упаковка: Картонна коробка
- Розмір: 5 x 4 x 0.5 см
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заморочка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Алфавіт |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 5 |
| Габарити: ширина | 4 |
| Габарити: висота | 0.5 |
| Вид | Розвивальні |
| Вік | Від 7 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 116 ₴


