Новинка

Розвиваюча головоломка Магічна куля Smart cube SC0333
- Готово до відправки
- Код: SC0333
352 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча головоломка Магічна куля Smart cube SC0333
Розвиваюча головоломка Магічна куля Smart cube SC0333 — це якісна логічна головоломка для дітей 8 років і старше. Модель чудово підходить для домашнього дозвілля, навчання через гру та цікавого подарунка.
Іграшка допомагає розвивати логіку, увагу, уяву, пам’ять і дрібну моторику. Завдяки продуманій конструкції вона захоплює з перших хвилин і підходить як для самостійної гри, так і для спільного дозвілля.
- Матеріал: Пластик
- Вік: Від 8 років
- Стать: Унисекс
- Тип: Гра
Замовляйте оригінальні головоломки та розвиваючі іграшки в інтернет-магазині SofiToys з доставкою по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гра |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Геометрія |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 15 см |
| Діаметр | 15 см |
| Висота | 15 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для одного |
| Габарити: довжина | 15 |
| Кількість гравців | Для 1 |
| Вид | Розвивальні |
| Жанр | Логічні |
| Вік | Від 8 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 352 ₴



