
Ігровий Будиночок зі шторками DOLONI TOYS 02550/25
- Немає в наявності
- Код: 02550/25
11 397 ₴
Ігровий Будиночок зі шторками DOLONI TOYS 02550/25
Ігровий Будиночок зі шторками DOLONI TOYS 02550/25 — вдалий вибір для тих, хто шукає ігровий домик зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Великий ігровий будиночок DOLONI TOYS «Фламінго» зі шторками (02550/25) 🏠💖 Ігровий будиночок «Фламінго» від DOLONI TOYS — це справжній казковий куточок ✨ для Вашої дитини, який ідеально підходить для ігор як у приміщенні, так і надворі ! 📏 Розміри будиночка (у зібраному вигляді): Великі розміри 256 х 129 х 120 см дозволяють гратися одночасно кільком дітям 👧👦.
Це важливо враховувати при формуванні замовлення та прорахунку вартості доставки. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: 120 см, 88 см, пластику.
Оформлюйте замовлення, якщо шукаєте вдалий варіант для щоденних ігор, дозвілля та розвитку дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 2560 мм |
| Висота | 1290 мм |
| Вага | 40 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 130 |
| Габарити: ширина | 88 |
| Габарити: висота | 54 |
| Вид | Розважальні |
| Вага товару | 40 |
| Вік | Від 12 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 11 397 ₴








