Новинка

Дитяча іграшка "Самоскид" ТехноК 6238TXK Жовтий
- Немає в наявності
- Код: 6238TXK(Yellow)
656 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Самоскид" ТехноК 6238TXK Жовтий
Дитяча іграшка "Самоскид" ТехноК 6238TXK Жовтий — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Дитяча іграшка «Самоскид» ТехноК (6238TXK, Жовтий) 🚛💛 «Самоскид» від ТехноК — це довгоочікувана новинка, яка вражає своїм футуристичним дизайном та чудовими можливостями! Неймовірно великий і крутий, яскравий і стильний жовтий самоскид стане окрасою будь-якої колекції іграшкового транспорту.
Ключові характеристики та функціонал: Дизайн та стиль: Сучасний та футуристичний дизайн привертає увагу, роблячи самоскид яскравим і стильним .
Обирайте цей товар вже сьогодні, щоб подарувати дитині цікаву гру та нові яскраві емоції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Візуальні ефекти |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 255 мм |
| Вага | 1095 г |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Без паковання |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 22.5 |
| Габарити: ширина | 47 |
| Габарити: висота | 25.5 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 1.095 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір, см | 47х25,5х22,5 |
| Найменування різновиду | Жовтий |
- Ціна: 656 ₴


