Новинка

Дитяча іграшка "Квадрокоптер" ТехноК 7983TXK на коліщатках Червоний
- Готово до відправки
- Код: 7983TXK(Red)
219 ₴
+380 (66) 516-89-09
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча іграшка "Квадрокоптер" ТехноК 7983TXK на коліщатках Червоний
Дитяча іграшка "Квадрокоптер" ТехноК 7983TXK на коліщатках Червоний — вдалий вибір для тих, хто шукає пісочні набори зі зрозумілим призначенням, зручністю у грі та практичністю у використанні.
Фантастичний світ майбутнього захоплює. Наука і техніка в 21 столітті розвиваються зі швидкістю людської мрії.
Зовсім недавно тільки найсміливіші фантасти могли малювати в своїй уяві літальні апарати, що рухаються безшумно в повітрі і стрімко змінюють напрямок і швидкість. Серед важливих особливостей товару варто відзначити: пластика.
Додавайте товар у кошик та тіште дитину корисною іграшкою для активної гри й розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вертоліт |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Візуальні ефекти |
| Ширина | 284 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Висота | 277 мм |
| Вага | 360 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Габарити: довжина | 14.5 |
| Габарити: ширина | 28.4 |
| Габарити: висота | 27.7 |
| Вид | Транспорт |
| Вага товару | 0.36 |
| Вік | Від 3 років |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір, см | 28,4х27,7х14,5 |
| Найменування різновиду | Червоний |
- Ціна: 219 ₴


